Knight Online Koxp Sitesi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Koxp Sitesi.

Knight Online SüreqLi qüNceL Koxp !

AnasayfaALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım I_icon_mini_portalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım

YazarMesaj
mixfor

mixfor

ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım   ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 8:44 pm

Son Sürüm Notu:
|* Far Rez Eklendi ...
|* HP %50'nin Altına Düşünce Dokunulmazlık Eklendi ...
|* Görev Çubuğunda Gösterdeki Bug Fixlendi...
|* Priestler için Boştayken Oturdaki Bug Fixlendi... (4saniye boş kalırsa oturuyor.)
|* Malice, Parasite, Slow gibi Debuff skillerindeki bug Fixlendi...
Alcazer KOXP kullanım
1-) Alcazer koxpu ko klasörüne kopyalayın.
2-) win7 veya vista kullanıyorsanız admin olarak çalıştırın.
3-) multi client ile oyuna girin , koxpu çalıştırın

DOWNLOAD
http://ul.to/jus1aq

ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım Alcazer
mixfor

mixfor

MesajKonu: Geri: ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım   ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım EmptyPerş. Ocak 07, 2010 6:34 pm

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mixfor

mixfor

MesajKonu: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++   ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1806] Resimli Anlatım EmptyPerş. Ocak 07, 2010 9:46 pm

mixfor demiş ki:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TT Koxp [[v1806]] Resimli Anlatım Süper Özellikler Eklendi
» ALcazeR Koxp Süper Özellikler Eklendi [v1805] Resimli Anlatım
» Alcazer KOXP Süper Özellikler Eklendi [v1805] Resimli Anlatım
» ALcazeR [[Koxp Otoban Fix] Eklendi [v1806] Resimli Anlatım
» TT KOXP Süper Özellikler Eklendi [v1805] Resimli Anlatım