Knight Online Koxp Sitesi.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Koxp Sitesi.

Knight Online SüreqLi qüNceL Koxp !

AnasayfaPatronus Koxp  V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir. I_icon_mini_portalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Patronus Koxp V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir.

YazarMesaj
yasobab01

Patronus Koxp  V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir. Empty
MesajKonu: Patronus Koxp V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir.   Patronus Koxp  V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir. EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 3:23 pm

Buyrun Link Arkadaşlar= http://rapidshare.com/files/402930129/Patronus_Koxp_V.1831.exe.html

2.Link= http://www.upload.gen.tr/d.php/s13/68mdtemp/Patronus_Koxp_V.1831.exe.html

Özellikler=Dc Ye Kesin Çözüm Bulundu Diyemiyorum Ama Denemeden Anlamak Mümkün Değil.. Ben 1 saatten fazla denedim Bir Sıkıntı Çıkmadı..Bu Sürümde.
Oto Kutuyu Kapattım Dc Sorunu Çözülene Kadar..

//Eklenenler ;
*Mob Takip
*Oto Party
*Şehre Dön Özellikleri Eklendi(Pot Bitince Party Yoksa Vs.. Vs)
*80 Skill Efekti (+60 Masterlar İçin)
*Priest Buff Ac Heal Sorunu Düzeltildi.
*Priest KEndine Buff Ac + Heal (Partyde Değilse Bile)
*Öldüğüm Yere Geri Dön(Diğer Sekmesinde)
*Bilgi Bölümü Artık Aktif (Kaç Saattir Oyundasınız Dk Ne Kadar Exp Geliyor Kalan Süre Level Up'a)

//Genel Özellikler
*Oto Pot
*Oto Minor
*Oto Party
*Oto Party Minor
*Oto Party Sw
*Rogue Tüm Atak Skilleri Seri Manasız
*80 Skill Efekti(Power Shot)
*Oto Priest(Party Heal,Buff Ac, HF TARZI)
*Oto Ts
*Kordinata Gitme
*Mob Takip
*Ücretsiz Skill Sıfırlama
*Wall Hack (Tuşsuz)
*Oto Rpr(HF Deki Gibi Npc Kayıt Etmek Gerekmez En Yakın Npc Ye Gider.)
*Anti GM
*Zamanlı Skiller
*Oto Town(Pot Bitince,Partyde Az Kişi Varsa(Bunu 2 Yaparsanız Party Bozulunca Town Atmış Olur) Çanta Dolu İse)
* Öldüğüm Yere Geri Dön
*Exp Hesaplayıcı ** Kalan Süre ** Dk Gelen Exp
*Kaç Dk Dır Oyunda Olduğunuzu Sayan Bir Sayaç

Patronus Koxp V.1831 Seri Cs-Seri 80 Hersey Eklemistir ve Güncellenmiştir.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patronus Koxp V.1839 [Asas Seri Spike-Oto Heal-Oto TP-%20 Exp Artırıcı-Seri Npt-Combo
» Patronus Koxp V.1839 [Asas Seri SPike-PedaL AktifLiği-Oto Heal-Mage Oto Tp-] Seri Cs-
» Patronus Koxp V.1839 [Asas Seri SPike-PedaL AktifLiği-Oto Heal-Mage Oto Tp-] Seri Cs;
» Patronus Koxp V.1839 %20 Exp Artırıcı.Seri NPT--[Oto Heal-Asas Seri Spike-Mage Atack /Dc Fix/MuLtiClient X8
» Patronus Koxp V.1839 Seri Npt-Asas Seri Spike-Warrior Combo-Oto HeaL-Mage Oto Atack